Oferta pracy dla administratora w EFHR

Fot. efhr.eu
Europejska Fundacja Praw Człowieka poszukuje nowego pracownika. Jeżeli interesujesz się prawami człowieka i chciałbyś pracować w jednej z najaktywniejszych organizacji pozarządowych w tej dziedzinie, czekamy na Ciebie.

Oferujemy:
  • ciekawą pracę i możliwości rozwoju;
  • krajowe i międzynarodowe szkolenia, warsztaty i konferencje;
  • pracę w młodym zespole.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa biura pod względem administracyjnym;
  • odbieranie połączeń telefonicznych i udzielanie informacji;
  • zarządzanie korespondencją i dokumentami wewnętrznymi;
  • poszukiwanie i systematyzowanie informacji;
  • przygotowywanie analiz i komunikatów;
  • przygotowywanie i wdrażanie projektów;
  • koordynowanie pracy pracowników i praktykantów;
  • administrowanie strony internetowej i portali społecznych;
  • inne zadania administracyjne i organizacyjne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość języków litewskiego, polskiego i angielskiego (koniecznie);
  • znajomość języka rosyjskiego mile widziana;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych;
  • znajomość księgowości i doświadczenie pracy administracyjnej mile widziane.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a ofertą, czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny pod adresem karjera@efhr.eu  do dn. 27 stycznia 2017 r.

EFHR

Materiał nadesłany. Publikacja bez skrótów i redakcji