Oferta pracy w Europejskiej Fundacji Praw Człowieka

Fot. efhr.eu
Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) - organizacja pozarządowa działająca od 2010 roku z siedzibą w Wilnie oferuje nieodpłatną pomoc prawną w zakresie praw człowieka, organizuje szkolenia, aktywnie prowadzi kampanię walki z mową nienawiści w przestrzeni internetowej. Więcej o działalności EFHR można się dowiedzieć na stronie www.efhr.eu

W chwili obecnej EFHR poszukuje nowego członka zespołu. Jeśli interesujesz się prawami człowieka i chcesz się rozwijać w organizacji pozarządowej, to czekamy na Ciebie!

Zakres obowiązków:

- Koordynacja projektów;
- Organizacja przedsięwzięć;
- Współpraca z organizacjami międzynarodowymi i państwowymi;
- Sporządzanie wniosków projektów;
- Pisanie artykułów i kampanii informacyjnych;
- Pomoc administracji w codziennych czynnościach.

Oferujemy:

- Ciekawą i dynamiczną pracę;
- Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych lub krajowych szkoleniach, konferencjach;
- Możliwości rozwoju;
- Możliwość współpracy z umową o pracę lub świadczonych usług;
- Pracę w otwartym zespole – obiecujemy kawę każdego rana.

Wymagania (czego oczekujemy od Ciebie):

·         Wyższe wykształcenie;
·         Bardzo dobra znajomość jęz. litewskiego, polskiego, angielskiego w mowie i piśmie (konieczne);
·         Umiejętność posługiwania się komputerem;
·         Odpowiedzialność, samodzielność;
·         Doświadczenie koordynacji projektów – atut.

Czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny w jęz. litewskim/angielskim i polskim na adres
karjera@efhr.eu z dopisem "Koordynator projektów". Termin nadesłania zgłoszeń mija 14 sierpnia 2017 r.

EFHR
Materiał nadesłany. Publikacja bez skrótów i redakcji